Kwasy Omega-3 z 50% rabatem, a do tego roczny zapas Witaminy D ZA DARMO!

Skorzystaj z tej wyjątkowej oferty i zamów VitaSolaris® D3 oraz OmegaMarine™ Premium już teraz. Wraz z zamówieniem otrzymasz wyjątkowy prezent - elegancki zegarek Leo Bernard z prawdziwym diamentem ZA DARMO!

W ramach oferty co 12 miesięcy otrzymasz kolejne zapasy roczne OmegaMarine™ Premium razem z atrakcyjnym upominkiem, a płatność za nie będzie odbywała się na takich samych zasadach jak w przypadku pierwszej przesyłki.

 • Tak, zamawiam roczny zapas suplementu diety VitaSolaris® D3 ZA DARMO oraz OmegaMarine™ Premium z 50% rabatem, płatny w 12 wygodnych ratach po 39,95 zł każda, zamiast 79,90 zł (w sumie 479,40 zł zamiast 958,80 zł). Ponadto, otrzymam całkowicie ZA DARMO elegancki zegarek Leo Bernard z prawdziwym diamentem.
  W ramach oferty co 12 miesięcy otrzymam kolejne zapasy roczne OmegaMarine™ Premium razem z atrakcyjnym upominkiem, a płatność za nie będzie odbywała się na takich samych zasadach jak w przypadku pierwszej przesyłki.

  Zgody
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 958,80 zł

  95 procent
  Zadowolenie
  z zawartości przesyłki
  96 procent
  Bezproblemowe
  zamówienie
  96 procent
  Pozytywna
  ocena jakości obsługi
  Źródło: Na podstawie badania satysfakcji Klientów przeprowadzonego w kwietniu 2022 na próbie 1200 Klientów.
  Wygodna dostawa do domu
  Tylko oryginalne produkty
  Firma godna zaufania
  30 dni na zwrot
  Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej informacji